Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сиропиталището "Мерсволуко"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:51 pm

Селийн изглежда остана видимо поласкана от жеста на Даре.

- Значи идвате от Япония, така ли Най сър? - попита тя с усмивка на лицето. След това се обърна към Дарин. - Да го вземем ли с нас, в търсенето, милорд?
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Support Character
Support Character
Даре мо Най


Location : Мидълвърс

Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue160/160Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/160)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue250/250Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2011 10:13 pm

Чернокосото японче се почеса по главата и каза:
-Да. Израстнал съм в Япония, имах задача в Америка, но щом разбраха че съм непълнолетен ме пратиха тук. И днес е първият ми ден... тук... много лошо започна. Изгубих катаната си и.. - огледах се и казах:
-Вие сте първите живи същества, който срещам от както съм в Англия. - замислих се и казах:
-Ако търсите човек или нещо такова.. мога да ви помогна.. Горе долу разбирам от издирване..
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 19, 2011 11:15 pm

Дарин се замисли. Не му допадаше особено много вниманието, което Селийн оказваше на Даре мо Най, но иначе новакът не беше лош. Какво им пречеше да вземат и момчето със себе си? Пък и въобще можеше ли да откаже на Селийн? Че тя едва ли не го довлече дотук, когато той и каза, че е по-добре да не търсят Артър. На всичкото отгоре Даре ги бе видял да излизат от столовата. Ако кажеше на някого... тогава двамата със Селийн щяха да попаднат сред най-вероятните заподозрени за убийството на Нео. Дарин взе решение.
- Да вървим. И без това не би ти се понравило това, което се случва в столовата.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 12:19 pm

Селийн внезапно се развесели много - явно развоят на събитията й се беше понравил. Излезе от сиропиталището, през коридора, с типичната си лека и безшумна стъпка, която създаваше илюзията че едва ли не се носи над земята.
- Да тръгваме, Даре сан - каза тя, след като излезе. - Предполагам, че вие трябва да водите, след като разбирате от издирване. Или поне да ни кажете с какво да се заемем, за да ви помогнем.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Support Character
Support Character
Даре мо Най


Location : Мидълвърс

Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue160/160Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/160)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue250/250Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 12:34 pm

Даре ги последва с нормална крачка и се замисли. Ухили се и каза:
-Ами. Първо ми кажете какво търсим, а после ще реша дали знам как да го намерим - след тези думи той се зачуди. В Япония можеше да намери всичко, което му трябваше, но тук... Как щеше да търси нещо. Вярно с години беше подлаган на медитация, защото, за да умееш да боравиш с катана, трябва да намираш противника си и със затворени очи. Това ставаше, като намираш енергията му, но тук.. Около него имаше толкова странни неща. Малкото "самурайче" не знаеше от къде да започне и какво търси.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Ное 20, 2011 1:42 pm

Дарин избухна в смях. Наум разбира се. - "Да го видим тоя как ще намери един скапан мъртвец!"
- Какво да ти кажа - започна Дарин - виж ме мене, скъси ме с няколко санта и ще получиш тоя дето търсим. Е и добави една много мазна усмивка! Аз предлагам да тръгнем на югоизток. Ще имаме по-големи шансове отколкото в другите посоки - Дарин пак се засмя, но този път на глас. - "Напред към Ахерон!"
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Ное 22, 2011 11:30 pm

И така, нашите герои тръгнаха към Ахерон, местоположението на Артър или просто някое случайно място, като река например - такава, където винаги можеше да се случи злополука, ако не си удобен някому.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Support Character
Support Character
Даре мо Най


Location : Мидълвърс

Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue160/160Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/160)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue250/250Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСря Ное 23, 2011 9:53 am

Даре го изгледа странно. Ахерон. К'во тъ фъ? Това име на някой еднорог ли беше или някое затътено магическо място. Звучеше супер смешното. мо Най се изсмя и каза:
-Добре.. напред към.. а... А.. нещо си.. - след тези думи пъхна ръцете в джобовете си и като японски аниме герой от блийч вървеше, но това което имаше на ум беше. Да вярва ли на тоя странен тип. Мацката му се виждаше спокойна, но кой знаеше. Ей сега можеха да го заведат някъде и да се опитат да го убият или нещо такова. Кой бяха странните тук. Те или той? Дори и той не знаеше и за това прикри притеснението с тъпа усмивка на лицето.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 5:45 pm

Даре чу тих глас, който сякаш идваше от дърветата. Те практически се намираха в непосредствена близост до гората. Дарин и Селийн, обаче не даваха някакви признаци да го чуват също. Сякаш се беше отворила удобна възможност да се измъкне и да последва гласът на... горският дух, който искаше душата му? Какво друго можеше да има в тези неприветливи гори на британският остров?
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Support Character
Support Character
Даре мо Най


Location : Мидълвърс

Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue160/160Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/160)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue250/250Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 6:38 pm

Момчето се огледа. Погледна към новите си "другари" след това към гората и без да се замисля, извади ръцете от джобовете си и се затича към гората. Нямаше му катаната, за това стисна юмруци. Готов да попадне на противник той подготви ума си за сбиване. Чуваше някакъв глас и това не го притесняваше. Искаше да разбере какво е това. Той знаеше, че отива при нещо, което е ново за него. Любопитството му го тикаше на там. Затича се колкото се може по-бързо и зачака да чуе гласа, за да разбере от къде идва.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 7:10 pm

Оказа се, че гласът идва от някаква странна аномалия. Изглеждаше като някакъв странен портал, но дори не можеше да се разбере накъде може да води. Или защо от него идваха безброй много гласове вплитащи се в един тих поток от думи, които не бяха свързани смислено. Порталът изглеждаше ето така:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най
Support Character
Support Character
Даре мо Най


Location : Мидълвърс

Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue160/160Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (160/160)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue250/250Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (250/250)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 7:33 pm

Даре погледна назад, от където дойде и просто каза:
-Screw you! - след псувнята просто стисна юмрук готов да създаде някаква огнена атака, чрез дарбата си, която не използваше и се затича. Щом доближи портала скочи с краката напред към него и изкрещя:
-Камикадзе - след тези думи усещаше, как тялото му ще бъде погълнато и не знаеше на къде отива..
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyСъб Ное 26, 2011 7:51 pm

Очевидно Даре нямаше никаква причина да живее. Виждайки случаен портал, той просто скочи в него. Преди дори да успее да разгледа черно-белите стени на уърм-хоула, Даре вече се намираше под греещо слънце, контрастиращо с британският мрак. В същото време падаше с лице надолу към земята - след две секунди разби в пясъка като чувал с картофи. Нагълтаният пясък беше неприятен и топъл на вкус. Явно се намираше на някакъв [You must be registered and logged in to see this link.].
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 4:58 pm

Дарин чу звук от бягане. - "Какво подяволите..." - Огледа се и видя бързо отдалечашащият се Даре.
- Да го последваме - каза на Селийн, побягвайки след момчето възможно най-бързо, без да дочака отговора на момичето.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 7:19 pm

Дарин тичаше. Препъваше се. Дори се задъха. И попадна пред портал. Явно все още не беше затворен. Отвътре идваха десетки хиляди гласове преплитащи се в един поток. А самият портал изглеждаше като създаден от черно-бели спираловидни ивици, сякаш олицетворяваше вселенският хаос. Който и да го беше отворил, вероятно щеше да го затвори скоро. А Даре го нямаше наоколо...
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Ное 28, 2011 9:42 pm

- Селийн по-добре не влизай след мене. Ако някой ще мре нека поне да не сме и двамата. - след тези си думи Дарин премина през портала, събирайки съзнанието си, готов да създаде някоя илюзия, да изпепели всичко пред себе си или пък да използва мозъчния си контрол върху някого. Приготви се да се превърти, ако паднеше от високо. Все пак бе доста по-ловък от повечето хора. - "Дано не прибързах с това решение."
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Ное 29, 2011 7:33 pm

Дарин се пренесе [You must be registered and logged in to see this link.]. Подготовката му помогна да не се разбие в пясъка, а вместо това падна на краката си. На плажа видя четирима човека - един старец, един чернокож и две момчета - едното от тях беше Даре.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 12:31 am

"Съвпадение? Или това гадно място просто не иска да ме пусне?" - помисли си Дарин когато разбра накъде го отвежда брошката.
Влезе в порутената сграда без много много да му мисли. Чудеше се какво се е случило със Селийн. Бе изминало много време. Гледката, която се разкри пред очите му, не го изненада особено много. Мястото винаги бе било мръсно и противно. И все пак всичко му се струваше в пъти по-запуснало от преди.
"Сякаш е изоставено" - хрумна му.
Това откритие не му се стори никак добро. Дали сиропиталището не бе затворено? Все пак сградата бе взела човешки живот..
"Сградата ли?" - обади се тънкото гласче на съвестта му - "Ти уби Артър, не някой друг"
А мисълта, че е нямал друг избор точно в момента не можеше да го успокои. Напоследък бе мислил за всичко, което бе сторил. Започваше да се съмнява в.. всичко. Дори и в себе си. Тази жажда, последните събития.. И сделката. Така лековерно се бе съгласил.. като на игра. Трябваше час по-скоро да се оттърве от нея. Но за да успее бе необходимо да придобие още сила. Или по-точно информация.
"Но защо сградата е изоставена? Не може да няма нещо общо с новия ми враг!" - въздъхна - "А може и той да не е тук. Или поне не в този свят. На същото място, но в онази паралелна вселена от картините в главата на ангелчето" - помисли си.
Приготви се за битка и се отправи към бившата си стая. Трябваше да разбере какво се е случило след като си бе тръгнал. После щеше да огледа и мястото, където го бе глътнал порталът.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 1:53 pm

Мястото изглеждаше много самотно. Дарин влезе и огледа стаята. Когато погледа му се спря на прозореца за малко, чу, смразяващ костите му, студен глас иззад гърба си, който носеше чувството за вода течаща в някой подземен градски канал:

- Казват, че престъпника винаги се връща на местопрестъплението.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Яну 13, 2013 4:06 am

"What the hell?" - Дарин вече не очакваше да намери някого тук. На всичкото отгоре този някой знаеше, че е убил Артър. Събра силите си, но подозираше, че е безмислено. Който и да беше непознатият, то той не се страхуваше от него. - "Със сигурност знае, че притежавам сили" - заключи Дарин.
Обърна се, за да срещне очи в очи студенината - миг преди това едно опасение изникна в главата му. Дали не беше онзи, с който някога.. "работеше" заедно? Нео? Не, той трябваше да е мъртъв...
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyНед Яну 13, 2013 8:47 pm

- Какво? Само ще мълчиш ли пред мен? Не бъди толкова срамежлив - каза непознатият. - Не знаеш ли кой съм аз? Някакви предположения? Не?
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Яну 14, 2013 2:22 pm

Дарин се изсмя гръмогласно, след което рече:
- Предположения имам, но ще ги запазя за себе си - усмихна се - Нали разбираш, не знам колко знаеш, а не бих рискувал да узнаеш още повече - замълча за миг - За да ме убиеш ли си тук или за да ми предложиш сделка? Казвай по-бързо, за да знам дали да те убия.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Яну 14, 2013 3:18 pm

- Аз знам всичко - или поне по-голямата част - отговори непознатият. - Аз съм Мистър Синистър, личността която е причината за смъртта на родителите ти и заточването ти в най-далечният край на света - Синистър държеше на лицето си същата арогантна усмивка, с която го беше видял Дарин за първи път. - Макар че технически погледнато не съм директният виновник за това - защото аз наистина съм същата личност, но паралелна вселена.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue190/190Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Left_bar_bleue280/280Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty_bar_bleue  (280/280)

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyПон Яну 14, 2013 9:08 pm

- Ясно. Е, ако не беше това с паралелната вселена, сега щеше да се въргаляш на пода овъглен - засмя се - Благодарен съм ти за информацията.. нали знаеш, за това кой е убил родителите ми. - направи две крачки и спря - Но ти естествено не си тук само за това. Хайде, изплюй камъчето. - усмихна се също толкова арогантно, макар отвътре да го изгаряше старата болка от смъртта на близките му - Каква е целта ти? Какъв е смисълът на живота ти?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 EmptyВто Яну 15, 2013 4:19 pm

ХА-ХА-ХА-ХА-Ха-ха - смехът на Мр. Синистър се удари в стените на стаята, рикошира продължи да ехти из коридорите зад него. - Смисъла на живота ми е прогреса. Наблюдението му. Разучаването му. Осигуряването му. Прогреса на науката, ако трябва да съм конкретен. Но и прогреса като цяло. Независимо от това какви средства са нужни за постигането му - усмивката на Синистър беше толкова зловеща в този момент, че напълно оправдаваше името му*.



*Sinister(англ.) - зловещ, злокобен зъл(бел. разк.)

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сиропиталището "Мерсволуко"   Сиропиталището "Мерсволуко" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сиропиталището "Мерсволуко"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Местоположения :: Земята :: Европа :: Страните в Западна Европа :: Великобритания-
Идете на: