Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тайната база на Х-мен

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСря Дек 14, 2011 6:09 pm

Момичето имаше някакъв напредък в начинанието. Откри, че куршумът е бил премахнат и раната бе започнала да зараства. Нищо особено.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСря Дек 14, 2011 6:14 pm

Явно нейната 'двойничка' от преди малко беше свършла по-голямата част от работата, премахвайки куршима. За Джен оставаше единствено да се опита да забърза колкото се може повече процеса на зарастване на раната.
След малко отвори очи, за да види резултата, който беше постигнала, и погледна леко въпросително към Мофр.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 6:16 am

Момичето достигна успех. Морф погледна към мястото, където му бе раната, като каза:
-Лол, значи това са твоите способности
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyЧет Дек 15, 2011 12:54 pm

Дженифър кимна одобрително.
- Мдам. Това са.
Замълча за известно време, може би около минутка, взирайки се в пода на помещението с някакво сериозно изражение. След това обаче отново погледна Мофр и с усмивка допълни:
- Но се надявам скоро да ги развия повече.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 9:15 am

-Всички се надяваме на това. Дори някои от най-силните тук по някой път имат проблеми с използването на способностите. Но, нали трябва да се учим от проблемите си, все пак.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 4:12 pm

- Е, просто е неизбежно да няма поне малки проблеми. - отвърна му Дженифър - Но пък донякъде това прави и цялата ситуация толкова забавна. Ако ги нямаше проблените, нямаше да се стремим към осъвършенстване, нямаше да се тревожим толкова много, нямаше да преодоляваме различни препядствия. А без това животът би бил прекалено скучен.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 4:30 pm

Морф кимна одобрително.
-Скот случайно да те развеждаше наоколо? - зададе й той риторичен въпрос, понеже Саммърс вече не се мяркаше в стаята.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 6:03 pm

Чак сега Дженифър се сети отново за Скот и го потърси с поглед из стаята. Нямаше и следа от него. Момичето въздъхна и отново обърна погледа си към Морф.
- Да. Развеждаше ме. - направи кратка пауза, след което добави - В минало време. Явно сега ще трябва да си довърша обиколката на базата сама.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 7:39 pm

-Ако искаш мога да го заместя. След като се чувствам по-добре... - отговори Морф, като се изправи.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 7:57 pm

Дженифър също се изправи след него.
- Ако наистина си по-добре. А и ако нямаш нищо напротив - усмихна се тя, а после се засмя тихо и допълни:
- Само да не ми се кара онази докторка от преди малко, че се натоварваш заради мен.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 8:07 pm

Морф тръгна да излиза от стаята, и хубаво щеше да бъде за Джен да го последва.
-Докторка? - зачуди се той. -А-а-а-а...имаш предвит Джийн. Принципно, тя не е докторка, но има известни понятия, колкото да дава първа помощ. Не се притеснявай за нея.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 17, 2011 9:16 pm

- Е, нямаше как да знам дали наистина е докторка но .. - момичето понижи глас и тихо измрънка - Изгледа ме доста странно. Не обичам да ме гледат така.
Аа да .. ии разбира се, следваше Мофр като вървеше бавничко, някъде на една-две крачки разстояние зад него.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyПет Дек 23, 2011 11:09 pm

-Спокойно. Тя не е такъв човек. Просто си направила грешните изводи. - отговори той. След малко, те влязоха отново в една стая и се спряха в кухнята. Доста модерна и чиста беше, отколкото се предполагаше. Имаше всякакви нужни приспособления, с които да си сготвиш храната, или да миеш съдовете.
-Това е кухнята. Ако нещо ти трябва, може да се спираш от тук от време на време. - каза Морф. После, те се насочиха към гостилнята. Тя беше просторна. Съдържаше маса по средата, един диван от едната страна по средата, един от лявата, и на другите страни по един фотьойл без облегалка. Телевизора се намираше отсреща на масата и беше плазмен. Имаше разбира се и рафт с книги в единия кът, и стереооредба в другия до телевизора. Стената беше с черно-бяла каменна текстура, под формата на разновидни по форма плочи. Осветлението беше също добро, макар че в момента да беше намалено, понеже Лоугън беше тук и си подремваше.
-Предполагам ще е по-добре да не го будим, така че май ще трябва да ти покажа къде се намира стаята ти. Подсети ме, ако съм забравил нещо, предварително.
Върнете се в началото Go down
Sprider
Support Character
Support Character
Sprider



Character sheet
Раса: Мутант ниво Алфа
Здраве:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue65/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (65/100)
Енергия:
Тайната база на Х-мен - Page 2 Left_bar_bleue100/100Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyПон Дек 26, 2011 11:25 pm

Е, може би Дженифър наистина грешеше за 'двойничката' си. Все пак не беше много добра в преценяването на хората от пръв поглед. Точно затова и остави темата настрана и реши да се концентрира върху обиколката на базата. Всичко наоколо й се струваше нормално. Дори прекалено нормално, имайки в предвид, че мястото беше обитавано от не чак толкова нормални хора. Кухнята си беше съвсем обикновена, както и хола /като изключим спящият леко страховит индивид от по-рано .. да, точно онзи с големите метални нокти, от който Дженифър все още леко се стряскаше/.
- Мда, по-добре да не го будим. - измърмори набързо момичето и понечи да излезе от стаята, в която се намираха в момента.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 EmptyСъб Дек 31, 2011 12:03 pm

Двамата продължиха по един друг коридор. Тук от всяка една страна имаше последователни врати. Изглеждаше точно като хотелите, или нещо от сорта. Изглежда тук бяха стаите на различните "жители", които престояват тук. Двамата влязоха в една от стаите. Изглежда това беше мястото, предназначено за момичето. Имаше легло, до него шкафче, гардероб в едната страна, и бюро срещу леглото. Стените бяха сини на цвят, осветлението също не се натрапваше много. Беше доста успокояващо.
-Е, това ще бъде твоята стая. Не е кой знае какво за момента, но ще се подобри...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната база на Х-мен   Тайната база на Х-мен - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната база на Х-мен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Местоположения :: Земята :: Европа :: Страните в Западна Европа :: Великобритания-
Идете на: