Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Black Gaiden: Origins/On the railroad

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyСря Авг 08, 2012 11:27 pm

Дрейвън се спря за миг, като чу няколко капки кръв да падат на земята. Атмосферата започна да става по-интензивна, когато момчето забеляза, че някой друг беше на път да се включи в събитието. Той погледна надолу, като стреснато извади ръцете си. *Окей...това не беше от мен* - помисли си той, след което се изсмя, че едва ли не все още е жив. Когато чу думите на Синистър и се обърна, обаче, той замлъкна, забелязвайки, че ръката на индивида започна да кърви, като зениците на белокосият се разшириха. "Мамка му!" - тези думи минаха през главата му. До някъде получи дежа ву, защото не за първи път забелязваше някой как бе на път да умре пред очите му. А и това го накара да се почувства много гадно, само и само защото това беше втория път, когато другите около него страдат.
-Хей, старче, добре ли си!? - попита той, като тонът му не беше чак толкова загрижен. Все пак, не можеше да му прости за това, което беше сторил:
-Вярно е, че споменах, че съдбата е к**ва, и че не аз съм този, който трябва да понесе тези последствия, но това да се случи, и то на теб!? - той все още не разбираше, как Антагониста всъщност би могъл да бъде наранен, и при това толкова незабавно. А може би той имаше връзка с тази легенда, до някъде!? Нищо не беше ясно, но ако Дрейвън се вгледаше по-добре, той може би щеше да разбере причината за случилото се.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 09, 2012 1:44 am

- Добре? Естествено, че не съм добре, аз умирам - тонът на Синистър не беше саркастичен, а по-скоро звучеше сякаш констатираше случващото се. - Той те изпревари само с един час. Lynk, оригиналният мутант. Уби всичките ми хора. Каквото беше останало от Marauders, във всеки случай. Тези, които ти видя, бяха холограми - И наистина, ако Дрейвън погледнеше монитор-а, който отразяваше случващото се пред кулата, можеше да види само окървавени трупове - включително жената в зеленият костюм, която го беше ескортирала. - Не след дълго стигна до тук. Рани ме смъртоносно, след което напусна, без дори да ме довърши - бил е сигурен че няма да оцелея. Добре си е свършил работата във всеки случай - Синистър се намръщи и погледна отново кървавата длан. - Да се сети да използва острие Мурамаса, за да потисне регенеративният ми фактор... и да се сдобие с такова оръжие на първо място... Той определено е страховит опонент.

Той започна да се придвижва към управителното табло бавно, като че ли всеки момент щеше да падне. И когато стигна, наистина се срути на земята. Бе заел седнала стойка, облегнал гръб назад.

- Но това се случва по моя собствена вина. Когато получих възможността, не се въздъжрах и трансплантирах гени на Lynk в тялото си. Никога не съм спирал да подобрявам гените си в опит да се превърна в съвършено същество, защото това винаги е бил моят идеал - създаване на съвършеното същество. Дори ако това означава, че трябва да експериментирам върху себе си или някой друг. И аз свърших, като всички други жертви които споделяха ДНК-то му или бяха свързани с експеримента "Оригиналният мутант". Но не възразявам против съдбата си, защото изборът беше мой, а сега трябва да поема отговорност за онова, което направих. И това е единственото нещо, което исках да разбереш. Не си длъжен да понасяш последствията за чужди постъпки, но когато изборът е бил твой, не бягай от тях. Защото иначе ще се превърнеш в безлично същество. Освен това би изглеждал жалко.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 09, 2012 10:24 am

-Ясно.... - отговори той, като затвори очи. В този момент, той започна да усеща някаква непозната аура. Разбира се, той осъзна казаното от Синистър още по-рано. Не можеше да понася обаче да го наблюдава, докато е в това състояние. За момента по-добре беше за него да го заличи! Това, че следваше изборът си, му даряваше още по-силна воля, което пък от своя страна му позволяваше да подсилва нещото, което чувстваше в момента. Той подсъзнателно започна да концентрира фотонни частици, които изпълваха цялото му тяло. Не след дълго, енергията, която той започна да съсредоточава, беше на максимално ниво. Достатъчно, за да даде на момчето възможността да направи това, което искаше. И така, той започна да освобождава тези сили, като около него започна да се осветява. На лицето му се беше изписало отегчено изражение. Не след дълго, тази светлинна сила, започна да изменя нейната форма. Това беше поради неговото въображение и желание, тъй като той преоткри, че може да я манипулира, както си иска. И все пак - забеляза, че може и преди много време да я е използвал, макар и това да бяха само бледи спомени, тъй като за разлика от сега тогава не се получи идеята му.
-Извинявай за това, "старче". Но както споменах по-рано - ще залича всички следи, които оригиналния мутант е оставил. Това, че той ти взе силите, означава, че вече и ти се смяташ за доказателство. А аз не възнамерявам да бягам от изборът си! - с тези думи, той започна да излъчва още повече жълта на цвят енергия около себе си, която започна да се променя, и да придобива някакъв спираловиден вид. Момчето започна да я съсредоточава за една финална атака. За това всъщност използва толкова количество от нея. Въпреки всичко, това не беше края. Той изпъна дясната си ръка, като започна да концентрира всичката тази унищожителна мощ в една форма, като пред ръката на момчето, започна да се появява нещо, което прие облика на нещо, наподобяващо на скелет. Контрола на това нещо беше доста сложничък, за това Дрейвън впрегна усилията си, за да направи така, че този череп, заедно с половината от останалата част енергия, да се отдели. Целта му беше ясна. Възнамеряваше да заличи Синистър, изстрелвайки един мощен проджектайл към него. С това, мисията на мутанта тук щеше да приключи, и да премине към втора фаза:
-...Вече може да почиваш в мир. - бяха финалните думи от страна на Дрейвън, който очакваше да види ефекта от всичко това, което стори.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 09, 2012 1:51 pm

- Значи това е твоят избор - каза Синистър, докато гледаше Дрейвън да приготвя ударът си. От устата му започна да тече кръв. - Можеше да се опиташ да оставиш всичко това зад себе си и просто да продължиш живота си, като че ли нищо не се е случило. Сякаш си онзи Дрейвън, който беше преди да дойдеш тук - личност която не е свързана с никой и нищо. Дори аз, създателят ти, умирам сега и ти щеше да си свободен от всякакви връзки. С достатъчно положен труд, дори можеше да прикриеш присъствието си от тракинг-а на Линк. Но не, изглежда ти наистина си избрал различен път.

Заформящата се светлина ставаше все по-ярка. Дрейвън щеше да я освободи всеки миг. И изведнъж той усети как нещо удари ума му. Удари не беше точният израз, защото удара не остави следа. Просто една част от съзнанието му се изпразни. Усещаше, как там преди бе имало нещо, но сега той усещаше липсата му. Той изгуби абсолютен контрол над светлината си и тя просто изчезна.

- Но няма да ти позволя да ме довършиш. Позволи ми да запазя малкото гордост която ми е останала и ме остави да умра на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 09, 2012 8:35 pm

Изражението на Дрейвън не се промени от по-рано. Подсъзнателно, разбираше, че това не беше всичко, на което Синистър беше способен, така че не се изненада особено.
-Аз.... - като започна да говори, той забеляза странното чувство, което удари умът му, като зениците му се разшириха, а погледа му се бе насочил надолу към индивида -...НЯМА ДА ПРАВЯ ТОВА, КОЕТО МИ КАЗВАШ!
След тези думи, момчето се обърна, и тръгна към изхода, като беше свел глава, а погледът му беше прикрит от сянката, която спускаше бритона на косата му. "Да, няма да позволя на някакви отрепки да ме напътстват. Сам ще изградя пътя към съдбата си!" - мина през мислите на Дрейвън. Преди да се махне от това място, той се спря за миг:
-Ще те оставя да умреш в покой. - за миг, белокосия се усмихна подло, понеже инстикта го подсети за нещо: - А, да. Пази се от призрачни кучета! - с тази реплика, той сякаш само се изгаври със него. Защото поради някаква причина мислеше, че тези неща са много опасни, след като някой умре. Артър, специфично. И така, след дългия и отегчителен разговор, той скоро започна да тръгва към мястото, откъдето се излиза извън кулата. Вече знаеше пътя, така че не се поколеба нито за миг да го направи.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 09, 2012 9:28 pm

- Спести си прощални думи, ако си подготвил такива. Не са ми такива, защото изгубих последната си връзка с човешкото ми аз, когато съпругата ми почина. Освен това си единственият, който държах нарочно далеч от влиянието си. Нямаш оправдание да се държиш сякаш те засяга какво се случва с мен в края ми. Когато силите ти се възвърнат, аз ще съм мъртъв. Но щом искаш да тръгнеш след Линк... поне се подготви - думите на Синистър излизаха все по-трудно. - Няма смисъл в преследване на битка, която си загубил предварително. Ако някога решиш да разбереш с какво се е занимавал създателят ти, какво е оставил след себе си...

Дрейвън беше единственият, който чу местоположението на тайната база на Мистър Синистър. Това беше нещо като прощалният му подарък, към онзи от който нарочно бе стоял далеч. Мутантът бе затворил вратата зад себе си, оставяйки Синистър сам в последните му моменти. Сега му оставаше само да реши накъде ще тръгне. Какво щеше да направи, за да успее да постигне целта си?
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 11:51 am

Когато Дрейвън напусна стаята, той остави буквално остави всичко зад гърбът си. Е, не точно. Само последния по възможност персонаж, с който имаше някаква връзка - колкото и нелепо да звучеше това, все пак Синистър беше негов баща. Въпреки всичко, той не навиждаше тъгата, която изпитваше в момента, против неговата воля. "Семейство, а?" - мина през мислите му, докато се луташе наоколо. Разбираше, че не беше много наясно с тази тема, тъй като е живял сам за доста време. Какво всъщност търсеше и на къде щеше да се запъти? Ами, понеже последните думи на антагониста му бяха доста ярки, той можеше да загрее, че е крил още нещо от него. Какво точно беше то? Ами това е очевидно. Явно наоколо има тайна - може би скрита лаборатория, или нещо от сорта, което всъщност задържаше мутанта тук. Да, знаеше, че краденето на информация е лошо нещо, но все пак - не можеше вечно да живее в тайни. Точно това го подтикваше да разгадае малко повече история, така да се каже. И така, Дрейвън разглеждаше местността хубаво за нещо табу - това ше да е пътя, който води към скритото място, който търсеше той.
-Да съм достатъчно подготвен? Но аз мислех, че съм на нормално ниво, ако искам да се изправя срещу онзи Линк. Изглежда трябва да наваксам малко повече. Щом, като всичките фракции от силата на Оригиналния мутант, освен мен, вече е възможно вече да са мъртви, при положение, че някак си, той може да ги проследява...Този тип трябва да има огромна власт. - каза си белокосия на глас, след което се усмихна. -Мина дълго време, откакто се изправям срещу такъв опонент като "него". - под този, за който спомена момчето - имаше предвид Акарауа, понеже сега се досети за него.
-Което ме свежда до мисълта, че скоро време "Дрейвън" ще трябва да получи малко промяна в себе си.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 2:29 pm

Изглежда последната среща на Дрейвън му бе повлияла малко или много - нещо, което се случваше много рядко при неговият характер.

Всяка следваща крачка, която правеше, затвърждаваше все повече решението му да се изправи срещу тъмната му съдба, вместо да й обърне гръб и да избяга от нея, въпреки че това можеше да означава неговият край. Той потегли към тайната база на Синистър. Не знаеше какво ще открие там, но все нещо там можеше да му помогне в битката, която го очакваше. Силите му не се върнаха до момента, в който Кулата на Синистър и мъртвите тела(холограмната илюзия явно беше изключена вече) не останаха далеч зад гърба му, скрити от взора му. Внезапно липсата в съзнанието му изчезна и той отново можеше да усети наличието на силите си. Това можеше да означава само едно нещо.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 2:31 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]


Бяха минали дни, а може би седмици, откакто Дрейвън напусна онзи остров. Най-найкрая той стигна до мястото, чието местоположение му бе разкрито от самият Синистър преди смъртта му. И наистина - сам Дрейвън можеше да разбере вече, колко невъзможно бе да бъде открито това място, дори ако знаеш че съществува. Невероятно трудно беше дори да се добереш до тук, веднъж след като знаеш точната локация, но все пак Дрейвън не беше обикновен човек... или мутант. Освен това, той стигна до тук по такъв начин, че не можеше да бъде проследен. Стъпил на скалата, в която вълните се блъскаха яростно, пред огромният вход към тайното място, само една грешна крачка или момент на невнимание щеше да бъде равностойно на сигурна смърт. Защото яростният океан зад гърба му щеше да го погълне без да се поколебае дори за миг, а тялото му щеше да потъне толкова дълбоко че нищо на този свят не би се могло да се пребори с налягането на водата, за да го извади от там.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 10:34 pm

И ето че най-накрая, Дрейвън пристигна на това място. Атмосферата тук доста му допадаше заради чистия въздух, който идваше от удрящите се в скалите вълни. Доста лесно можеше някой да се поддаде и да падне в океана, ако беше съвсем нормален човечец. Но той все пак, момчето имаше силна воля, която му даваше и самообладание. Не му допадаше наистина идеята, че се намираше на такива острови, но все пак, той не беше тук, за да разглежда природата - макар че беше оставил част от ума си, в която да й се наслаждава. Други бяха плановете му в момента. А именно, беше дошъл тук с цел - да посети тайната база на Синистър. Която....доста му приличаше на обикновен....(Дори не мога да го нареча блок. Имам предвит - сериозно, прилича на къщи, наредени една върху друга или нещо от сорта - и дясната страна има част, дето доста мяза на външния вид на болница) *Окей, ще го наречем имение...* - помисли си белокосият, като направи тъпо изражение.
-Кой би предположил, че някой всъщност би могъл да изгради лабораторията си толкова на открито място, и то без да бъде проследена толкова лесно. - каза си момчето. Е, този остров се намира така да се каже - "на края на света", така че не го изненадваше особено. Но това не отрича факта, че беше възхитен на гения. Все пак, нашия "герой" реши да действа. Все пак - трябваше да направи някакво движение, нали? Той се раздвижи, и започна да крачи към пътя, който водеше към входа на..."имението", като инстинкта му разбира се го навеждаше на чувството, че докато прави това, той трябва да поддържа баланса си - и също така - да внимава на къде стъпва. Нали беше на скала - всеки тъпак трябва да забележи, че може някои камъни от нея да се отронят, и следователно - да изгуби равновесие, и да...да потъне като Титаник. В мислите му, обаче - единствено едно нещо беше зарибяващо. - Колко ли тайни още всъщност криеше създателя на Дрейвън от самия него? Щеше да разбере, когато се добере до източника на тази информация - който се намираше зад вратата на..."имението"!?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 1:33 pm

Падащият дъжд удряше силно. Дрехите на Дрейвън отдавна бяха подгизнали. Когато най-накрая стигна пред входа, над него се издигна огромна порта. Обикновено, би решил че това обезсмисля цялото му пътуване. Но мрака успя да забележи правоъгълна пластина върху камъка вдясно. Беше плоска и по повърхността й нямаше нищо. Просто обикновено парче метал. Но нещо отвътре го подтикна да я докосне с дясната си длан. Пластината бе по-голяма от нея. Той отпусна десницата си отгоре напълно. И внезапно голямата порта се раздели на две, като постепенно отвора по средата се разшири, докато крилата на портата не се скриха в камъка напълно.

Въздуха вътре беше хладен, но не застоял. Ако погледнеше нагоре, Дрейвън щеше да види вентилационни процепи по стените. Мястото беше обширно. Истинска зала, чието обхождане щеше да му отнеме няколко минути. Чувството беше, като че ли отдавна никой не бе стъпвал тук. Пристъпяйки бавно, той тръгна напред. Когато някоя светкавица осветяваше мястото през прозорците, то можеше да види че и от двете страни има много входове към стаи и коридори. Но след като можеше да ги обикаля дълги часове и може би да не стигне до никъде, той просто продължаваше напред, където в края на залата имаше само един вход. Той водеше към нещо като оперативна стая. Един голям монитор изглежда отговаряше за компютъра тук, чието пък контролно табло беше разположено на ниво удобно за Дрейвън. Той натисна един голям бутон и изведнъж на монитора се появи образ. Постепенно се изясни и изписа дълъг списък, който можеше да скролл-не.




  1. Lynk
  2. Ghost
  3. Indigo

  4. Neo
  5. Sypher
  6. Draven
  7. Qaster
  8. GENES
  9. The Harvest
  10. Muramasa blades

  11. Yukiatsu Akarawa
  12. Shiki
  13. N-Gene
  14. The Frenchman
  15. Abominus Staff
  16. Return of Apocalypse
  17. The ASH War
  18. Maradeurs Reborn project

  19. ...


Последната промяна е направена от Stan Lee на Чет Авг 16, 2012 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 10:17 pm

Явно Синистър все пак не беше сложил достатъчно защити на това място. Дори не беше укрил всичко прекалено сигурно. Но защо изобщо беше нужно да го прави!? Все пак, то бе толкова изолирано от света, че просто нямаше нужда и да го прави. Дрейвън се усмихна самодоволно, когато застана пред контролното управление на компютъра. Чувстваше се вече дори като "господар" на това място. Е, това беше временно, само и само защото всичко това му беше поднесено наготово. А пък може и създателят му да не е чак толкова тъп - и да е предположил вариянта, че момчето ще се добере до тук. Нищо не го учудваше.
-Ох!? - саркастично възкликна той, когато забеляза какво излезе на екрана пред него - а именно списъка, който изникна срещу погледа му. *Кой би предположил...че ще се добера до толкова части от "пъзела", и то наведнъж. Трябва да го призная...този Синистър наистина си го е бивало.* - след тези мисли, той притвори очите си, придобивайки орлов поглед.
Явно това е имал предвид под думата "подготвен", ех?.. - вече поне разбираше ситуацията, в която се намираше. -...Е, предполагам, че ще се възползвам от този шанс, както аз си смятам за добре. - каза си Дрейвън, и затвори очи. После отново върна спокойната си физиономия, и отново отвори очите си. Вече започна да предприеме действие. В момента целта му беше ясна - щеше да извлече максимално достатъчно информация. Вече беше измислил как точно щеше да се насочи към правилния път, според ключовите думи, за които се сещаше на ум. За сега - той се насочи към следната схема:
"1. Lynk" > "10. Muramasa Blades" > "6. Draven" > "9. The Harvest". - като всеки път, когато пред него се отваряше нов прозорец, той гледаше да скролл-не, за достатъчна доза от това, което му беше нужно да знае (за всеки случай).
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyСря Авг 15, 2012 2:40 am

Информацията се изреждаше пред очите на Дрейвън ред по ред, страница по страница.





Цитат :
Lynk
Финалният Оригинален мутант. Първият, с който не се провалих. Знаех че ще бъде безсмислено повтарям грешките си. Тялото на всеки един, предшестващ Линк, беше унищожено от невероятната мощност, която се съдържа в кръвта на Мутантът на Шестте Гена(MOT6G). Ако блъскаш главата си в стена толкова пъти, не ти остава нищо друго, освен да заобиколиш стената. Този път изолирах шестте гена в различни тела, които нарекох GENES. Всяко от тях ще отключи собствената си способност и ще я развие по време на първият й стадий, което е обикновено най-опасният момент в развитието на един мутант. Когато дори обикновени мутанти умират в ранна възраст по тази причина , не е толкова изненадващо дори за някой споделящ кръвта на Мутантът на Шестте Гена да загуби живота си, когато трябва да се бори с цялата сила, която крие ДНК-то му. За разлика от GENES, Линк беше отгледан под мое строго наблюдение, макар и да симулирах среда, в която присъствието ми не беше. Въпреки, че когато времето дойде му беше разкрита цялата истина за GENES и това кой е, не можех да позволя той да не получи нужната дисциплина преди да дойде моментът, в който той ще се феминизира. Въпреки, че съм готов да дам живота си за да видя експеримента си осъществен, не бих позволил на глупак да държи силата на Оригиналният мутант.
Въпреки, че Линк е по начало лишен от Шестте оригинални гена, той все още притежава Седмият път, пътят който Оригиналният мутант не е предал на никой по време на пътуването си, по света, в търсене на мъдрост. Силата му се проявява единствено в онези носещи кръвта на самият MOT6G. Седмият път е силата на манипулацията самата реалност. Точно чрез нея, Линк трябва да събере останалите Шест гена, ако реши да тръгне по този път.
Допълнителна способност, с която аз сам го подобрих, е Свръхчовешкото проследяване. Чрез нея, той ще успее да проследи останалите шест GENE-а, в която и точка на Света да се намират.


Цитат :
Draven


Също познат като Петият GENE, или EM GENE-а. Отличава се от останалите по това, че е единственият на който дадох свободата да живее живот без моя намеса. Имаше два случая, в които трябваше да се намеся. Първият беше, когато той напусна измерението на нашият свят за да премине в Middleverse. Не можех да позволя това да се случи, защото по този начин за Lynk щеше да бъде невъзможно да го открие или проследи чрез Superhuman Tracking. Вторият път, той бе убит от Ultron, вината за което беше моя. Понеже беше твърде късно за каквото и да е друго действие, аз го съживих. Беше изгубил едната си ръка, но не можех да направя нищо за да я възстановя.
Още в твърде несъзнателна възраст, Дрейвън беше оставен на произвола на съдбата, на улиците в Бруклин. Ако бе умрял твърде млад, щях да открия тялото му и да го запазя, до деня в който Линк щеше да се нуждае от силата му. Но за добро или зло, това не се случи.
Дрейвън, притежавайки Петият ген, притеава потенциала абсолютно да манипулира Електромагнитният спектър. Въпреки, че един живот не би му стигнал за да усвои напълно потенциала, който крие ДНК-то му, той вече проявява по най-различни начини силата си. До момента способностите, които е развил от Ген-а си, са магнетизъм и светлинна манипулация/генерация. Негови клонинги успешно развиха други аспекти на Ген-а му, като пространствено-времеви способности. Само времето ще покаже доколко той ще успее да развие широкият спектър способности, който крие ДНК-то му.



Цитат :
The Harvest


Жътвата е кодово име за моментът, в който Линк би се опитал да събере останалите шест Гена. Самият процес може да се развие по най-неочакван начин, но по-важни са събитият, които ще последват когато Жътвата всъщност приключи. Никой не може да каже какво точно ще реши да направи Линк, веднъж след като изпълни предназначението си.
Отделих дълго време, но успях да докажа нещо. За обяснение ще използвам String-теорията за пространствено-времево пътуване. Според нея, когато се случва нещо важно, пространствено-времевата линия се разделя на две нишки. Едната нишка съдържа реалността, в която това важно събитие се е случило, а другата - онази в която това събитие не се е случило. Да се приеме, че създаването на Оригиналният мутант е причинило такова разделяне на основната досегашна нишка. Следователно живеем на нишката, в която аз съм успял. Това, което успях да докажа, че по-късно в нашата нишка се е случило друго ключово събитие, причинило разделянето на нашата нишка на още поне три. Това събитие е Жътвата. Трите нишки са следователно: Жътвата, при която Линк се превръща Мутантът на Шестте Гена успешно и нищо/никой не го спира изобщо(тази се нарича Startverse); Жътвата, при която Линк е бил спрял преди да се превърне или след като се е превърнал в MOT6G(тази се нарича Middleverse); Жътвата, която все още не се е случила и не знаем дали ще се случи(тази се нарича Endverse или още, това е нашата реалност). В Middleverse видях последствия свързани с онова, което описах че се е случило там, а именно - спирането на Линк. Светът там като че ли е свършил, самото време е спряло да тече в един миг и колкото и години да минават, не се носи чувството на промяна, независимо от всичко. Но с достатъчно труд, успях да разбера че историята на онзи свят разказва как преди "края му", Линк е бил именно спрян от някого. По-късно успях да потвърдя лошите си подозрения, че причината да не открия съществуването на Startverse е там, че тази реалност, или поне нашият свят там, изобщо не съществуват вече. Но чрез доказателството, показващо че Startverse е съществувала преди, успях да разбера че това е именно реалност, където Линк е събрал всички шест Гена. Това, което може да се окаже обаче най-страшно или може би - най-добро за нас, е скрито от мъглите на бъдещето. Какво ще се случи с Линк, Жътвата и по-важно - какви ще са последствията от случилото се?



Цитат :
Muramasa blades


Това са много ценни, почти неразрушими оръжия, изковани в огньовете на Япония, от едноименен ковач, а останалите им свойства им са многобройни. Специалното в изковаването им е, че Мурамаса влага част от нечия душа чрез магия в самото острие. Всъщност свойствата на едно такова острие варират поне частично от душата, кояот е изпълзвана в изковаването му. Там, докъдето стигат моите знания, до момента са били изковани само две остриета Мурамаса. Следите на първото оръжие са били изгубени дълго, преди дори да разбера, че то е съществувало.
Във изковаването на второто е била използвана душата на самият Wolverine. Най-ценното свойство на Втората Мурамаса е това, че раните които оставя то не зарасват. Дори мутант с невероятно ниво на регенерация, като Wolverine е бил почти убит само от една рана, нанесена му с това острие.


Последната промяна е направена от Stan Lee на Чет Авг 16, 2012 10:58 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyСря Авг 15, 2012 8:20 pm

Дрейвън наблюдаваше с интерес информацията, която преглеждаше. Вече разбираше толкова много неща...Та то там дори беше намекнато за него повече, отколкото той самия знаеше, относно силите си.
-Много добре. С това, вече имам някаква идея накъде ще тръгна, след като напусна това място. - каза си той. И беше прав - с това, което разглеждаше, той лесно можеше да се добере до късчетата от пъзела. Веднъж нареди ли му се всичко както трябва - момчето щеше да е готово за битка с Линк. "Изглежда мечовете на Мурамаса са само 2. Доколкото разбрах - той има един. Значи - ще трябва да се отправя към другия, и да се добера до него." - мислеше си белокосия, като се подсмихна. Смешното беше, че машината изпълняваше всяко едно от изискванията на Дрейвън. Е, поне вече не съжаляваше, че би целия този път до лабораторията само заради това. Не беше привършил още, обаче. Да, това беше само част от това, което искаше да знае. За това, той продължи със "Операция Претърсване".
-Така-а-а-а....да видим какво още са ми предоставили. - след тези думи, Дрейвън отново продължи да си цъка на отделни части от списъка, като от това излизаха отнови подпрозорци. Този път, схемата, по която правеше това, беше: 8. GENES > 13. N-Gene > 11. Yukiatsu Akarawa > 4. Neo > 14. The Frenchmen
Разбира се, караше доста разбъркано, но той щеше сам да си подреди всичко в умът.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 16, 2012 10:52 am

Цитат :
GENES

Наименование за телата, които съдържат Шестте оригинални гена, отнасящо се за техните споделени свойства и способности. GENES телата не са тези, на обикновен човек или мутант. На първо място, аз, Мистър Синистър, съм способен да ги съживявам, заради начинът по който са модифицирани, след като знам всичко за тях, бидейки техен създател. Второ, техните тела възстановяват много бавно дори слаби наранявания. Кръвта им се съсирва трудно. Тялото им няма да приеме трансплантация на чужд орган или крайник, освен ако не е този на друг GENE. Споделена кръвна група на GENES: AB. Трето, всеки един от тях споделя способността Свръхчовешко проследяване, Причина: непредвидена мутация свързана с имплантирането на генен маркер в GENES, който по начало трябваше да бъде проследен чрез същата способност от Оригиналният мутант.


Цитат :
N-Gene

Ген причиняващ свръхчовешка мутация в човек. Първите прояви на този ген са от съсем скорошни. Все още не съм имал възможността да се добера до ДНК-образец, което се надявам да бъде поправено скоро. Малката информация по този въпрос, която имам в момента, описва белег, по които може да се познае мутант носещ N-Gene. А именно - очи греещи по необикновен начин, когато прилагат способностите на N-Gene-а си. Предполага се, че едното око свети в червено, докато другото - в синьо, като способностите на тези мутанти включват Телепатия и Телекинеза, може би на невероятно силни нива. Възможно е да съществуват и други цветове на N-Gene очи, които са проява на способности от по-различен тип, но все още не са били документирани образци, подкрепящи подобно заявление. N-Gene-а не е свързан с X-Gene-а, типичният мутационен ген, дори обратно - употребяването на N-Gene способности потиска поне временно, ако не и постоянно, X-Gene и способностите му, при положение че и двата са налични в един мутант.






Цитат :
Yukiatsu Akarawa

Мутант от Япония. Член на мафиотско семейство избито от Якудза, поради страх от тяхната сила и нарастващото им влияние, заради което той се стреми към вендета. Известен е като един от Четирите Императора, водещи тайна война помежду си с цел управление на Подземният свят, в глобален смисъл. Отличителните белези на неговите хора са облекла в японски мафиотски стил. Той е мутант ниво Алфа, с рядката дарба, позволяваща му да усвоява способностите на мутанти намиращи се в ограничен радиус около него. Не се знае, дали той има силата да употребява тези способности по-късно, когато първоначалните им източници вече не се намират около него. Известен е като създателят и босът на най-елитната и опасна престъпна банда в света - Шики. Акарауа е изключително опасна личност и не бива да бъде подценяван дори за миг. Информацията която притежава и влиянието му в света са огромни. Оперативната му база в момента се намира в Япония.





Цитат :
Neo

Също познат като Третият GENE или Psychic GENE. След случай, в който уби повече от двеста човека само чрез психическите си способности, в домът на семейството, където беше настанен, по време на отбелязването рожденият му ден, го изолирах в изоставена сиропиталищна сграда във Великобритания. Нео успя да заблуди собственият си ум с мощната илюзия, която създаде, а именно - присъствието на живот на онова място. Илюзията е на неразличимо ниво дори за мен. Повечето от хората, които присъстваха в онова сиропиталище, бяха спомени от миналото му, лица от злощастното му тържество. Това ме навежда на мисълта, че може би делото му на рожденият му ден е било абсолютно несъзнателно. От време на време изпращах сираци, на онова място, за да тествам и развивам техните и неговите способности. Той обаче успя да убие всеки един, който изпратих там, с малки изключения. В момента Третият GENE е мъртъв, като убиецът му остава неизвестен. Въпреки това, предполагам че е бил външен човек, проникнал вътре без да бъде изпратен от мен, прозрял през илюзиите на Нео. Вероятно магьосник, защото не съществува мутант на тази земя, способен да надмине силата на телепат от нивото на Нео.





Цитат :
The Frenchman

Известен е като един от Четирите Императора, водещи тайна война помежду
си с цел управление на Подземният свят, в глобален смисъл. Отличителните белези на неговите хора са прости облекла, често могат дори да бъдат взети за улични крадци, джебчии, циркови актьори, просяци, цигани. Това, с което той се различава от останалите Императори, е че идва от Миддълвърс, където неговият свят е бил унищожен пред очите му. Въпреки, че не е очевидно, влиянието на Французина не отстъпва на това на останалите Императори. Той е причината за 90% от убийствата, извършени от стереотипите изброени по-горе. Оперативната му база в момента се намира във Франция. Два GENES са част от неговата организация: Qaster и Ghost.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 16, 2012 1:29 pm

"Не е зле." - помисли си Дрейвън. В момента научаваше доста интересни неща за гените, и това му хареса. Може би за в бъдеще, щеше да го има напредвид. Също така, изглежда Синистър някак си е знаел и за способностите на Акарауа...също така забеляза и къде е била грешката му, когато се срещна с шефа на Шики. Действал е прекалено прибързано. Но, каквото и да беше направил в миналото - вече беше неизбежно да се повтори. Да се поправи - да. И задължително някой път, той ще излезе срещу Юкиатсу за още една възможност да го победи. Сега, обаче, той насочи вниманието си към това, което беше изписано на екраните. "Франциа, а? Предполагам, че Линк ще съуми да навести това място, също. Да проверим какво имат в наличност нашите приятели..." - след тези мисли, той се подсмихна. Колкото повече информация разглеждаше - толкова повече въпроси изникваха в главата му. Но все пак, не отричаше, че с действията му си помагаше доста. Следващата дестинация, към която нашия "герой" се насочи, беше базирана на следната схема: "2. Ghost > 7. Quaster > 3. Indigo", като му направи впечатление, че първите 7 неща от списъка бяха включени към историята с Оригиналния мутант. Не беше забравил и да скролл-не списъка надолу. Можеше да преоткрие още доста забавни факти. Но щеше да го направи веднъж, след като прегледа това, което той искаше - първо. Оставаше му доста малко време тук. Но той щеше да се възползва максимално от него. Все пак, достатъчно изгуби, само за да стигне до тук, така че не мислеше да отстъпва толкова бързо. Вместо това, запази търпение, и се съсредоточи върху пишещото върху екрана. А то бе...!?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyЧет Авг 16, 2012 3:26 pm

Цитат :
Ghost

Също познат като Първият GENE или Spatial GENE. Близнак на Qaster, изпратен заедно с него още в несъзнателна възраст при Французина, без негово знание за мойта намеса в появяването им. Притежава способността да пътува и създава пътища между различни точки в пространството и потенциалната способност да манипулира пространството около себе си. До този момент е развил уменията си до етапа, в който може да създава портали до всяка точка в света или да се пренася инстантно до всяка точка в света.




Цитат :
Qaster.

Също познат като Шестият GENE или Chronos GENE. Близнак на Ghost, изпратен заедно с него още в несъзнателна възраст при Французина, без негово знание, за мойта намеса в появяването им. Притежава способността да манипулира времето и хроноенергия до степен, която не мога да бъде наблюдавана и изследвана от машина или човек по никакъв начин. Причината да го изпратя на еднакво място с близнакът му е тази, че двамата ще ускорят развитието на способностите си в опитите си да се надминат един друг, защото самото естество на способностите им предразполага такава възможност. В същото време отборна работа между тези двамата ще доведе до неизбежен успех, независимо от трудността, която е поставена пред тях. Не случайно прякорите на дуото им са: Първият и Последният GENE, Alpha and Omega, The Beginning and the End.




Цитат :
Indigo
Също позната като Вторият GENE или Telekinetic GENE. Индиго е безспорно един от най-силните мутанти, които е виждал света ни. Способността й е телекинеза, която тя постига чрез абсолютно ниво на Gravity Manipulation&Generation, най-висшото ниво на Телекинеза, което може да се наблюдава изобщо. Тя е единственият GENE, успял да се освободи от контрола ми. Когато това се случи, в първият момент силите й успешно бяха потиснати временно и тогава я изпратих в Арабската пустиня, където без опасност някой да разбере за експеримента ми, щях да поставя инхибитори в гените й. За ескорт(и охрана) изпратих специално най-мощният от всичките шест GENES - Sypher. Въпреки всичките предприети мерки, Indigo успя да се освободи и се развилня до етапа, в който уби почти всички ми хора, включително тогавашните Maradeurs. И последната ми надежда, остана в Сифер, която обаче въпреки целият потенциал който се криеше в Генът й, остана безсилна срещу яростта на Вторият GENE. В този ден Индиго си тръгна като победител в борбата си за свобода, като остави зад себе си безжизненият труп на Сифер. Въпреки, че знам приблизителните координати, в които е била засечена последно - една точка в Източна Азия, никога няма да тръгна отново по следите й, защото ми е ясно съобщението което Индиго остави с трупа на най-добрата си приятелка в онзи ден. Нищо и никой не би могло да я спре, ако някога имам злощастието да попадна в полезрението й отново.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПет Авг 17, 2012 10:15 pm

Определено, Дрейвън намираше доста информация, която наистина му помагаше да разбере доста неща за гените на Оригиналния мутант. За техните способности, пък и да не говорим дори за местонахожденията си.
-Брей, Синистър наистина си е написал домашното. - каза си момчето. *Не на празно...Не знам колко години е загубил само в издирване на всичко това, но "великият" му ум ще продължи да съществува. * - помисли си той, докато се върна отново на списъка. Смяташе да прегледа още някои незначителни неща, преди да напусне тази лаборатория. Сега, той се чувстваше достатъчно подготвен за среща с Линк. Трябваше само да се сдобие с острието Мурамаса от някъде. За сега само осъзнаваше, че знаеше от къде ще го намери - за това следващата му дестинация беше към Япония. Смяташе първо да се отбие при базата на Шики. Вероятно от там щеше да проследи предмета, който му беше нужен. *Трябва да си призная, благодарен съм му за това, че не ме заличи, когато имаше възможност. Изглежда подценява моите способности...За да се сдобие със силите на Оригиналния Мутант, той ще трябва да заличи всичките гени, включително и мен.* Е, разбира се....това не означава, че той не може да подобри силите си, докато Дрейвън стоеше на едно място толкова време. Не мислеше и да го прави, де. Веднага, щом като прочете останалите тайни, които го интересуваха и имаше смисъл да бъдат разкрити, той щеше да напусне лабораторията. Имаше и още нещо на ум. Но това щеше да влезе в действие, веднъж, щом като спре да се занимава с това, което вършеше. А то беше следното - беше се насочил към нова схема. Този път, тя беше следната:
"5. Sypher > 17. The ASH War > 18. Maradeurs Reborn project > 16. Return of Apocalypse > 15. Abominus Staff"
С нетърпение очакваше да види какви изненади още му бяха подготвени.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyСъб Авг 18, 2012 11:21 pm

Цитат :
Sypher

Също позната като Четвъртият GENE или Elemental GENE. Способна е да контролира и създава основните елементи на природата и на по-висшо ниво - материалните агрегатни състояния - Плазма/Огън, Течност/Вода, Газ/Въздух, Солидни тела/Земя, sпособност още позната като Абсолютна молекулярна манипулация. Тя е потенциално най-мощният GENE, защото на висшо ниво обхвата на способностите й е способен да промени глобални фактори на нашата планета, като реда на сезоните, продължителността им или дори напълно да изтрие съществуването на някой(и) от сезоните. Още назад във времето, когато се изправи срещу Индиго, тя бе способна да повдигне във въздуха почти цялата маса пясък в километри радиус. Все пак Индиго се оказа опонент на абсолютно различно ниво - прецизността на нейната телекинетична мощ й позволяваше да контролира всяка отделна песъчинка от тоновете пясък, над които тя пое контрол на свой ред. Доколкото придвижващата способност на двете може да бъде сравнена, то Сифер придвижва материята, която управлява, чрез сурова сила, докато Индиго е способна да подчинява самият закон за придвижване, на който се подчинява всяко тяло във Вселената. Но въпреки, че отстъпва на Индиго в този аспект на силата си, Сифер все още притежава далеч по-обширен диапазон на умения. Като наследник на Мутантът на Шестте Гена, Сифер може дори да притежава дълбоко заключена в гена си способност - силата да управлява Петият елемент. Но все пак, такава теория е нищо повече от чиста спекулация.
След като беше убита от най-добрата си приятелка, в битката с Индиго, Сифер беше съживена от мен. След това я изпратих в Африка, където тя намери добра почва за развитие на способностите си.







Цитат :
The ASH War

Съкращение на събитието, което наричам The Anti-Superhuman War. Събитие може да не е най-точният избор на дума, защото то все още не се е случило. Но от друга страна е напълно правилен избор, защото това събитие неизбежно ще се случи. Правителството на САЩ и няколко други държави започват да усеща нарастващото напрежение между хората и свръххората в обществото и ще използват това като идеален повод за да поемат контрол над свръхчовешкото население. Това не е просто заключението чрез което съм стигнал с проста дедукция. Мойте шпиони във високите кръгове на тези правителствата донасят информация, която наистина доказва твърденията ми. Тази бъдеща война е не просто замислена, дори в момента се извършват машинации, които ускоряват пристигането й. Регистрацията, беше просто началото. Малкият брой на регистрирали се свръхчовеци ще даде повод на САЩ да милитаризира въпроса и със сила да уловят с пипалата си всеки свръхчовек, принуждавайки го да служи на правителството, незамисимо от волята му. Всеки "покръстен" свръхчовек ще бъде използван като още едно оръжие срещу оставащите "непокръстени" мутанти, нечовеци, магьосници и т.н. Резултатът е почти ясен - съпротивата, която със сигурност ще бъде организирана, няма дори най-малкият шанс да се справи с обединените военни сили на САЩ, като трябва да се вземе предвид факта че други държави задължително ще се намесят в пламналата гражданска война.







Цитат :
Marauders Reborn Project

Това е проектът ми за създаване на ново поколение Marauders. Изгубих последното неведнъж и вече ми се струва безсмислено да продължавам да ги клонирам, за да продължават да изпълняват наредбите ми, ако мога просто да подобря формулата. Дори в момента, в стаите на тайната ми база, се помещават телата на тестовите прототипи. Диапазона на способностите, които ще присъстват в този отбор е невероятно добър. Даре мо Най притежава регенерация на ускорено ниво, както и физически механизми наподобяващи онези на легендарният Уолвърийн. Докс е по начало обикновен човек, но симбиотът с който е въоръжен, причинява абстиненция в тялото на носителят си, който умира ако се раздели със симбиотът си; следователно би било безполезно да рискувам ценен генен материал, при положение че симбиотът притежава огромен потенциал дори сам по себе си. Зоуи е способна да втечнява тялото си и да манипулира вода, благодарение на генетичният материал на Hydro-Man, с който успях да се сдобия преди години. А Роксан е парчето сурова сила в отбора. Съвсем скоро ще бъдат завършени и готови да бъдат вкарани в употреба, в момента в който намеря подобаващ водач за тях. Гамбит изглежда като потенциалният капитан на тези нови Marauders, за момента. Въпреки че прояви неподчинение, когато се опитах да заловя онова момче преди една година, все още ми е задължен, а той не е човек който ще реши да не плати дълга си.







Цитат :
Return of Apocalypse

Минаха някакви години откакто Апокалипс се появи за последен път и светът отново си позволи лукса да забрави, че той съществува. Този път обаче, той ще се завърне по-скоро отколкото очакват дори старите му врагове, X-Men. В последната си загуба, той постигна нещо, което може да коства следващата победа на "добрите момчета", а те дори не разбраха каква бе истинската му цел тогава. Тоно преди "смъртта си", Апок стигна до важно парче информация, която до онзи момент притежавах само аз. Локацията на жезъла Абоминус. Той знае къде се намира най-ценният мутантски артефакт и моментът, в който се сдобие с него, ще бъде развръзката във вечната война, която води срещу слабите членове на човечеството. Ако някой иска да предотврати апокалипсиса, който непременно ще настъпи когато това се случи, то единственото нещо, което може да направи е да попречи на Апок да се сдобие с Абоминус. Защото, ако En Sabah Nur сложи ръцете си върху Жезъла, той ще има силата да се противопостави на самите Celestials.







Цитат :
Abominus Staff

Още известно като Второто Завещание. Според преданието за Мутантът на Шестте Гена, Оригиналният мутант оставил две завещания на двамата си наследника. По-големият наследил неговата кръв и способностите му, които текли в нея, а по-малкият - неговият жезъл. По този начин, всъщност Оригиналният мутант показал и кой е неговият избранник, онзи който ще постигне целта, която самият той не е успял. Жезълът е служил като знак на неговата сила, легендите разказват че хората дори очаквали той един ден да владее света и жезълът му да служи за герб върху знамето му. Това, разбира се, явно не е била неговата цел, но смисълът е ясен - малкият син е бил избранникът, и жезълът е показвал това. Въпреки, че големит син е наследил силата на Оригиналният мутант, властта му е била предадена на по-малкият. Въпреки цялото време, което вложих в изучаване на предания и легенди, се съмнявам че успях да разбера всичките свойства, които притежава този артефакт. Предполага се, че този жезъл има способността да дарява сили на обикновени хора и да ускорява еволюцията на мутанти, увеличавайки мощта им до невъобразими нива, като в същото време може да им отнеме силите напълно. Способен е да поеме контрол над ума на мутанти, както и да неутрализира напълно действието на мутантски способности. Неунищожим е и дава контрол над Петте елемента на притежателят си. Също така, мутант може да го използва като безкраен източник на енергия, позволявайки му да употребява способностите си безкрайно. Може да вдигне мъртви от гроба и позволява на господарят си да пътува и съществува в Астралният свят. Тази и може би още способности крие жезълът Абоминус, артефакт с неповторима сила. Предполага се, че в сърцето на жезъла се крие не се крие нещо друго, освен източника на цялата мутантска сила, която съществува. А дългите ми изследвания, въпреки че ми е трудно да го повярвам, освен тази информация, ми донесоха дори по-ценен резултат. А именно - на края дори успях да разбера локацията на Абоминус...


Дрейвън прочете поредните блокове информация, записана в базата данни от Мистър Синистър, като на края научи и локацията на жезъла Абоминус.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyСря Авг 22, 2012 8:31 pm

Дрейвън научи достатъчно за това, което му беше нужно. Разбира се, имаше още информация, която можеше да види, но тази му беше достатъчна. А и вече беше измислил дирекцията, към която щеше да се насочи. Първо - той щеше да се отбие до базата на Шики. Да получи обещаната нова функция, която щеше да прибави към неговия аутомейл. От там - може би щеше да му бъде по-лесно да проследи първия Мурамаса. Въпреки, че жезъла беше определено по-добрия избор, но - той не искаше да има предварителни битки, по-големи дори от сблъсъка му срещу Линк, защото този Апокалипс му се струваше доста по-силен, само съдейки по прякора му. Но не само за това. *Ако тръгна първо натам - ще изгубя пре-достатъчно време. Дотогава - Линк може би ще се е сдобил с още повече сила - и кой ли знае още колко власт.* - помисли си той. Нищо, че Дрейвън го смяташе за по-силен още от самото начало. Просто вярваше, че може да се справи - и колкото по-бързо го направи, толкова по-добре. Той натисна големия бутон, за да изключи системата, и да скрие монитора, след което се обърна с гръб, и се запъти към изхода.
-"Крайно време е - Жътвата да започне." - цитира той думите на Синистър. Чувстваше се в доста неудобно положение, особено имайки на предвид, че експеримента му наистина може да се окаже успешен. А и не беше сигурен каква е точно ролята, която - както каза той, сам си е наумил. Но по принцип - това не го притесняваше особено. Защото в момента нищо не можеше да попречи на съдбата му. Беше готов да рискува живота си, веднъж, щом започне да се "раздвижва". Той пое въздух, и потегли към траекторията.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2012 9:51 am

Chapter 2: On the railroad

[You must be registered and logged in to see this image.] След като напусна базата на Синистър, оставяйки тайните си зад гърба си, Дрейвън се запъти директно към Япония. Заспал по време на полета, той едва се разбуди на време за да разбере че самолетътт му ще се разбие. Използвайки мутантските си способности, той беше единственият оцелял от полета си. Знаеше само че по това време на деня полета трябваше да е стигнал до някаква част от Далечният Изток, но коя точно - нямаше си представа. Е, знаеше че се намира в джунгла. Може би китайска джунгла. Не беше сигурен. Но, да, в общи линии се намираше в средата на нищото.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2012 10:31 am

*Фи-и-и-иу! Пуф-пуф!* От останките, които бяха останали от самолета, се беше измъкнал Дрейвън, който най-после се озова в друга земя. Въпреки, че не беше където трябва, той все пак се почувства добре тук - бързо се адаптира към атмосферата, която беше доста по-различна. Оставяйки всичко останало зад гърбът си, той малко се отдалечи от зоната, на която беше "паркирал", като се погледна към небето, и си пое въздух, и след като издиша, се усмихна:
-Някои неща никога не се променят. - каза си той. И не, защото полета му беше прекратен и не беше там, където трябва, а защото винаги покрай него се случваха някакви бедствия. Веднага след това, последваха следните мисли: *А сега как да се измъкна от това място!?* Не се панькоса все още. По-скоро се успокои, и прецени възможностите си внимателно. "От една джунгла....та на друга. Е, поне съм сигурен, че съм доста по-далеч от мястото, където се намирах.* Малко се разкърши, като си ръцете нагоре-надолу и настрани, и след като се спря, огледа местоположението. Едва ли щеше да намери нещо, което да му покаже пътя. Когато осъзна това, белокосия се прозя звучно, слагайки аутомейла си пред устата му. Когато леко си свали ръката, той погледна към нея. Не беше сигурен какво точно ставаше. Но сякаш, инстинктивно, той се сети, че тя всъщност можеше да е отговора на въпроса му. Това, което съвсем случайно се опитваше да направи е, да осъществи някакъв контакт с базата на Шики. Как щеше да се случи това ли!? Ами, просто щеше да ползва един от ъпгрейдите му - или по-точно, компютъра, който го свързваше с щаб-а. Дали, като се беше съсредоточил, имаше някакъв малък шанс да преоткрие тази нова придобивка, за която до сега дори не е подозирал !?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 12:05 am

- Руук? - гласът на Куийн дойда от предавателя в SCC. Е-ех? Попаднал си в някаква джунгла? И всички освен теб са мъртви? Второто не ме учудва изобщо. Ами, ако успеем да прихванем откъде идва сигнала ти, ще се свържем с теб. Защото тия предавателчета не работят като GPS. Иначе щеше да е доста досадно да знаеш, че някой може да те следи във всеки един момент, било то и от базата на Боса. Ако успеем да те проследим все пак, ще изпратим подкрепление.

Дрейвън така и не научи какво ще се случи, ако те не успеят да го проследят. Връзката му със Shiki прекъсна и той се завърна в реалността. Огромната зелена реалност. Времето тук течеше много бавно. Ами ако се наложеше да чака за "подкрепление" цяла седмица? Това щеше да му се стори, като цяла вечност.

Но колкото и да се беше забавило времето, на Дрейвън все пак му беше убягнала появата на момичето, което стоеше на десет метра от него. Облегнала гръб на едно дърво, тя го гледаше заплашитено. В дясната си ръка държеше oръжие подобно на оръдие.

[You must be registered and logged in to see this image.]





С все така безизразна физономия, тя повдигна оръдието си, насочи го към Дрейвън без да каже и дума и натисна спусъка. От дулото започна да излиза кълбо от енергия с тъмносин блясък. Дрейвън не можеше да повлияе на аксесоарите на момичето с магнетизма си, нито на оръжието й. Като че ли тя беше имунна към способността му да издърпа оръжието й.
Върнете се в началото Go down
DRAVEN
Main Character
Main Character
DRAVEN


Age : 30
Location : Япония

Character sheet
Раса: Мутант ниво Бета
Здраве:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue90/290Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/290)
Енергия:
Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Left_bar_bleue1/480Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/480)

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 9:34 am

"Енергиен залп!? Това доста обяснява защо оръжието й няма никакви пълнители. Явно използва собствената си сила, за да ги изстрелва." - досети се Дрейвън. Значи все пак чернокосата беше също мутант. Колкото до ситуацията - той трябваше да действа мигновено. Беше преценил дори възможностите си в този случай. Не само, че не можеше да издърпа оръжието от ръцете й с магнетичните му способности. Той и НЕ искаше да го направи. Всъщност, едва ли мутантът щеше да си използва способностите заради това момиченце. А и ако го беше направил, можеше да се окаже лесна мишена за Линк. Използвайки голямо количество "чакра" (tantra!), той лесно можеше да се окаже открит за проследяващите способности на бъдещия му съперник. А, разбира се, не беше хубаво да бъде намерен от някой друг враг, преди да получи подкрепление от Шики. А пък и му се стори, че като я нарани, няма да стигне до никъде. "Все пак, тя може би знае това място по-добре от мен. Може и да бъде полезна за нещо." Разбира се, ако мислите му се оказаха грешни, той просто щеше да я заличи с един удар. Вместо това, в момента той реши да отбегне атаката, използвайки неговите рефлекси. Отдавна не го беше правил, така че може би щеше да му помогне да си възстанови бойния дух, понеже отдавна не се е съревновавал с някой. И така, нашият "герой" се хвърли настрани в дясно, с цел да се "изплъзне" от заряда с тъмно-синя светлина. Докато правеше това, погледът на момчето не се беше променил, а - именно, беше все така отегчен. Може би с чувството си, той щеше да съуми жената, да спре с тази суматоха. Оттласквайки се от земята с кракът, който беше по-близо в случая, и то съвсем рязко, и еластично, че да придаде по-голяма "ефективност", момчето лесно щеше да се метне, и то на достатъчно голямо разстояние. Не мислеше много много да рискува, обаче. Докато беше във въздуха, той леко се наклони надолу. Това го направи с цел като посрещне земята, да му бъде максимално удобно, че да направи кълбо, на същата страна. Вметна, че таки маневра би го спасила от атаката на "натрапницата". Но не само това. Можеше да му помогне и да се измъкне от бъдещи действия. За сега, той нямаше план как да я обезвреди. Вметна си, че това може да стане едва, след като максимално се доближи до нея, и й влезе в близко разстояние. Все беше не беше хубаво да прибърза, а първо да изчака нейната реакция. Може пък и да изчака, преди втория път, в който щеше да стреля. За всеки случай, сега единственото важно нещо беше белокосия да се измъкне, с възможно най-малко драскотини.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2012 4:02 pm

Дрейвън успя да отбегне първият залп, но момичето не се поколеба дори за миг, преди да изстреля следващият. Този път обаче беше предсказала действията му и изстрелът й със сигурност щеше да го стигне, секунда след като направеше превъртането си. Имаше ли нещо, което можеше да направи Дрейвън сега?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Gaiden: Origins/On the railroad   Black Gaiden: Origins/On the railroad - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Black Gaiden: Origins/On the railroad
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Marvel'D: Black Gaiden (Черните Хроники)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Местоположения :: Земята-
Идете на: