Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Администрация

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Ultimate Administrator
Ultimate Administrator
Admin


Age : 30
Location : Multiverse

Character sheet
Раса: ???
Здраве:
Администрация Left_bar_bleue999/999Администрация Empty_bar_bleue  (999/999)
Енергия:
Администрация Left_bar_bleue999/999Администрация Empty_bar_bleue  (999/999)

Администрация Empty
ПисанеЗаглавие: Администрация   Администрация EmptyСъб Окт 29, 2011 1:11 pm

Създавам тази тема, за да изчистя всякакви съмнения относно администрация на форума, разказване, промяна на геройни листи и тн.


Вероятно можете да забележите, че създавам темата като основен администратор на този форум или още - руут-админ, администраторският акаунт създател на форума.



Моите правомощия са абсолютни(за повече информация можете да проверите профила ми). Това е списък на останалите администраторски акаунти заедно с техните длъжности и права:

DGo$h: Съ-създател на форума. Той е вторият от общо двамата създатели на тази ролева игра, заедно с мен. Администратор с най-високо ниво на правомощия. Действията му като администратор не се нуждаят одобрение от никой, освен от мен и то при положение, че сметна за нужно да разгледам случая лично. Вероятно ще забележите, че доста теми(основно локации) са създадени от негово име - това са темите пренесени от старият форум. В момента всички теми с локации се създават от името на Stan Lee, но това не прави наличието на теми създадени от DGo$h преди невалидни. Вероятността да видите DGo$h да разказва или създава теми с локации сега е много малка, почти невъзможна. От сега нататък, след негови постове с разказване ще виждате пост на моят акаунт или този на Stan Lee, потвърждаващ валидността на това разказване, за да не се усъмни някои от вас в нечестност(проверете по-долу).
DGo$h играе от акаунта си собствен герой, така както го правите вие. Точно по тази причина той не разказва на никой от вас. На него му разказва Stan Lee, както на всеки един от вас и DGo$h никога не използва и няма да използва акаунта Stan Lee за да разказва на собственият си герой(потвърдено от мен).

Stan Lee
: Администратор с правомощия от ниво Game Master. Това означава, че той управлява:
Цитат :
Темите с локации.
Случващото, случилото се и това, което ще се случи във вселената на Марвел(тази, в която живеят героите ви). С други думи - действията на всички и всичко, освен героите управлявани от играчи.
Задачите и постижения. Той следи, кога героят ви изпълнява мисията си или постижение, както и ви награждава, когато изпълните такива. Той ще поставя мисиите, които можете/трябва да изпълните, както и ще създава нови постижения, за които ще бивате награждавани когато сметне за добре.
Промени по геройните ви листове. Ще внася тези промени, когато повдигнете ниво, инвестирате точки способност/статистика и тн.
Основите и правилата на ролевата игра. Включително - създаване/управление на организации.

green_kaiba: Администратор с правомощия от ниво Game Master.

ironhead: Бивш администратор, вече неактивен. Бъдещи негови действия ще бъдат невалидни, до второ нареждане. Пренесъл е част от бившият форум, в резултат на което няколко теми във форума са създадени от негово име. За това неговите локации и информацията в темите му се приемат за валидни ако са създадени до днешна дата(29.10.2011).

Bill from accounting: Акаунт, чийто задължения са основно преглеждане на информацията в администраторският счетоводната секция(форум видим само за модератори и администратори) и одобряването/неодобряването на вписаните промени по героите ви(в повечето случаи - статистики и способности). Има правото да внася съответните промени в профилите ви, но неговата намеса най-често ще се изявява в поправяне на грешки допуснати от останалите администратори. Той също вписва в счетоводната секция промените, които извършва(действията му могат да бъдат променяни/анулирани единствено от мен). В редки случаи може да забележите негови постове като админ.


Тази тема може да бъде променяна единствено от мен, както и единствено аз ще имам правото да поствам повече в нея. По този начин казаното тук няма да изгуби силата си.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-bg.bulgarianforum.net
Admin
Ultimate Administrator
Ultimate Administrator
Admin


Age : 30
Location : Multiverse

Character sheet
Раса: ???
Здраве:
Администрация Left_bar_bleue999/999Администрация Empty_bar_bleue  (999/999)
Енергия:
Администрация Left_bar_bleue999/999Администрация Empty_bar_bleue  (999/999)

Администрация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Администрация   Администрация EmptyПет Фев 17, 2012 5:04 pm

green_kaiba е добавен официално в списъка на Game Master-ите.
Върнете се в началото Go down
https://marvel-bg.bulgarianforum.net
 
Администрация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Doomsday Complex :: The 4th Wall-
Идете на: