Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сивият плаж

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyЧет Сеп 22, 2011 10:28 am

Това място се казва така не случайно. Нито един, пъплещ наоколо, рак, не помнеше някога пясъка по този плаж да беше имал цвят различен от сивото. Сякаш, дори слънцето по случайност да изгрееше някъде в Британия, лъчите му не успяваха да стигнат до това място. Не и пряко. В резултат мястото беше хладно-студено винаги. Плажа не беше много обширен, недалеч от водата пясъкът се сблъскваше със сиви скали.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyЧет Сеп 22, 2011 11:43 am

През живота си Дарин няколко пъти се бе къпал рано сутрин - към шест. Знаеше, че водата би могла да е топла, ако завчера слънцето я е гряло. Приближи се, за да узнае дали и този случай е такъв, като внимаваше за останалите. Човек не знае, кога на някой непознат ще му скимне да те нападне. Ума му, а донякъде и тялото, бе готов за изненадващо нападение. Момчето зад него въобще не му вдъхваше доверие. Не, че Селийн го правеше, но поне беше някак си... топла. И му харесваше.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПет Сеп 23, 2011 12:07 am

Дарин можеше спокойно да прецени, че водата беше ледено студена. Е, той бе роден на този остров, иначе температурата би му се сторила неподходяща за къпане.
- Какво търсиш във водата? - попита другото момче.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПет Сеп 23, 2011 10:25 am

- Не е ли очевидно? Проверявам дали водата става за къпане. - Дарин въздъхна - Сигурно ме мислите за луд, че се надявах на топла вода по това време, но ще си говорим по този въпрос едва когато отидете на море в една страна... България. Там е много по-топло. - Дарин се обърна и впери лъчезарен поглед в Селийн и момчето - Въпреки студа нямам нищо против да се топна, но ще го направя само ако и вие дойдете с мен. Някак си не върви аз да плувам, а вие да ме гледате. Разбира се, ако мислите, че ще се разболеете... - Дарин погледна студеноокото момче. Повечето хора биха се съгласили само от инат, защитавайки гордостта си.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПет Сеп 23, 2011 10:41 am

- Не, ще се въздържа - каза момчето. - Не виждам как ще се стопля след това.
Дарин не можа да чуе какво казва Селийн, защото тя вече беше на тридесетина метра от тях и виждаха само отдалечаващият й се гръб.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПет Сеп 23, 2011 11:34 am

- Тогава хайде да побързаме, че Селийн съвсем ще ни забрави - Дарин се подсмихна лукаво, така че момчето да го види. Не искаше някой да остане с впечатлението, че изпитва някакви чувства към нея. Всеки лост, който предостави некому, би могъл да му изиграе лоша шега. - "Значи тоя е малко над другите. Добре е, че не влезна във водата. Показа ми, че не бих могъл да се справя с него, предизвиквайки го."
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Сеп 24, 2011 8:55 am

Двете момчета последваха бързо Селийн. По едно време тя спря хода си, срути се на земята, сякаш беше уморена, скръсти ръце и се загледа в сивото утринно небе. Явно не я беше страх, че може да изцапа роклята си с... пясък.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Сеп 24, 2011 6:51 pm

Дарин се притесни, че на Селийн може да й е станало нещо, но скри тревогата си и проближавайки се, я заговори с хладна учтивост. Надяваше се да не му се разсърди.
- Селийн, добре ли си? Да не си се уморила от раходката? - подаде ръката си с готовност да и пмогне - Искаш ли помощ?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:58 pm

Селийн изглеждаше по-скоро... отегчена, може би.
- Може би някой от вас има предпочитания къде да отидем? - попита тя и двамата, но без да поглежда никого.
- Може би пещерата, ето там? - попита Нео и посочи края на скала, надвесила се над морската вода.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:58 pm

- Защо не? Да тръгваме! - Дарин подаде ръката си отново на Селийн - Странно. Отнякъде ми е позната тази пещера. А никога не съм бил тук!
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyНед Сеп 25, 2011 11:06 pm

Тинейджърите се изкачваха с изключително старание по скалите, водещи до зъбера, върху който се криеше пещерата. Чудно как Селийн въобще не си скъса роклята. Когато пристигнаха горе, двете момчета бяха изпонадрани и видно изморени. Този път и Нео облегна гръб заедно със Селийн на скалата и никой, от тях не гледаше към Дарин. Бяха вперили поглед в океана.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПон Сеп 26, 2011 6:53 pm

"Мога да ги убия" - мисълта просто изникна в главата на Дарин - "Какви ги мисля и аз. След онова момче Оруел явно умът ми се е извратил" - Дарин се огледа, подсмихвайки се наум - "Е, не че преди бях по-нормален."
Приседна и впери очи в хоризонта. Гледката бе прекрасна. Вълните на пръв поглед водеха яростна борба помежду си, но в край на сметка, обединявайки се, единно щурмуваха скалите. Небосвода пък бе осеян със сивкави облаци, образуващи най-разнообразни форми. Дарин обичаше подобни гледки. Създаваха чувство на покой.
- Красиво е. Искате ли да разгледаме пещерата и пак да се върнем?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПон Сеп 26, 2011 9:17 pm

- Искаш ли да разгледаме пещерата и да не се върнем изобщо? - попита със сериозен и едновременно равен, тон Нео, вперил студеният си поглед в този на Дарин.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПон Сеп 26, 2011 9:47 pm

"Странно. Защо ли това ми прозвуча като заплаха? Вече и параноя ме хваща" - Дарин се усмихна - Да не се връщаме? Е как така. Гледката е толкова хубава! Но ако толкова държиш.. - от лъчезарна усмивката се превърна в зловеща - Както и да е, след вас мадам - обърна се Дарин към Нео, подавайки ръка на Селийн. Момчето щеше да разбере намека.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyВто Сеп 27, 2011 8:57 pm

- Сигурен ли си, че искаш аз да водя? Щом настояваш... радвам се, че ми имаш достатъчно доверие, въпреки че дори не ме познаваш - физиономията на Нео показваше искрено задоволство от доверието гласувано му от Дарин.
Той поведе, влизайки пръв в пещерата. На Дарин почти му се стори, че мрака погълна по необичаен начин фигурата на Нео.
- Да го последваме, сър - каза с ентусиазъм в гласа си Селийн.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСря Сеп 28, 2011 5:01 pm

"Страхотно. Тя и тези нейни съровци, милордовци... Понякога толкова ги мразя тея обръщения." - Дарин въздъхна отекчено.
Влезе в мрака и затвори очите си. Мислеше, че така ще свикне с тъмнината по-бързо. Обичаше тъмнината. В нея го обгръщаше спокойствие. Странно защо изведнъж се сети за сделката с Тъмния. Беше ли я приел насериозно в съня си? Вече съжаляваше, че я е сключил. Успокояваше се с мисълта, че щом нещо може да бъде създадено, то може и да се унищожи. Като например едно обвързване.
- Как е навътре? - отвори очи.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСря Сеп 28, 2011 10:02 pm

- Прилично - отговори му гласа на Нео. След миг, Дарин можеше да види и лицето му - другото момче беше изнамерило невероятно бързо факла. И нещо, с което да я запали... подозрително. Мноооооооооооооооооооого подозрителничко.
Светлината откри гледка към не много голямата пещера.
- Селийн, ще останеш ли тук, докато поговоря с Дарин... насаме?
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСря Сеп 28, 2011 11:08 pm

Дарин се подвоуми. За какво ли искаше да си говорят? Дали Нео също не харесваше Селийн? Не. Дори да беше така другото момче не знаеше за увлечението на Дарин. За миг в душата на Накес се зароди друго чувство - изключително силно подозрение. Нео беше странен. Една илюзия не би била излишна. Събра ума си и се концентрира. После отприщи силата - не грубо, а фино, внимателно. Сега Селийн щеше да помисли, че Нео отива навън, отказвайки се от желанието си да говори с Дарин под предтекст, че му трябва свеж въздух. Нео пък нямаше да чуе нищо друго освен съгласието на Селийн и стъпките на Дарин, насочил се навътре за разговора. В действителност Дарин чакаше на място и се вслушваше за всеки звук. Щеше да последва Нео от разстояние и да види какво ще направи. Ако не бе нещо нередно.. Е, просто една друга илюзия би оправила нещата.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПет Сеп 30, 2011 7:56 pm

Дарин не разбра какво точно се случи, но във всеки случай нещата не се подредиха по плана му. Селийн изгледа дълго и продължително Нео, след което излезе от пещерата. Самият Нео не помръдна. След няколко минути каза единствено:
- Колко време още, ще се спотайваш там? Вече ме отегчаваш, а не искам да ти казвам какво се случва с онези, които ме отегчават дори по-малко отколкото ти.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyНед Окт 02, 2011 7:30 am

Дарин бе малко или много изнеданадан. Селийн сякаш разбра какво бе направил, а Нео дори не се бе повлиял от илюзиите(вероятно и Селийн) - "Струваше си да разбера това" - Дарин въздъхна и се приготви да изпълне всичко пред себе си с огън - "А може би самата пещера спира по някакъв начин силите?" - замисли се - "По-скоро не".
Взе решение и отиде при Нео.
- Е? За каво искаше да говорим?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПон Окт 03, 2011 8:00 pm

Въпреки явната тъмнина, Дарин можеше да усети жестокостта с която го гледаше Нео. Миг по-късно усети как нещо го удря в областта между гърдите и главата. Когато се опомни, беше залепен за стената на пещерата, а другото момче бе притиснало гърлото му с лявата си ръка.
- Не мисля да губя много време с теб - започна Нео. - Вероятно си забелязал, че сиропиталището, в което живеем не е нормално място. И със сигурност сред нас има хора, които не са нормални. Моментите, в които разбираш, че някой е ненормален, обикновено са моментите, в които разбираш че вече е твърде късно да се бориш за живота си. Съмнявам се, че си един от нормалните, даже много се съмнявам в това. Момчето от стаята беше убито от някой. Въпреки, че съм сигурен, че го е убил някой друг, мога да се обзаложа че ти имаше нещо общо със смъртта на другият новобранец. Може би си контролирам ума на убиеца? Или си му показал видения, които са го принудили да убие другият? Да, разбрах, че се опитваш са ди играеш с ума ми и за твое съжаление се провали. В момента, единствено идеята, че ти можеш да се окажеш доста полезен приятел, ме спира да те убия. Ако го направя, няма да си първият глупак, който е заслужил вниманието ми по някакъв начин и определено няма да си последният. Но може би, ще успееш да промениш решението ми по някакъв начин?
Вероятно, ако човек погледнеше отстрани ситуацията, щеше да отбележи че Нео говори твърде много, но ако този човек застанеше на мястото на жертвата - едва ли това щеше да му се стори като основният му проблем.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyЧет Окт 06, 2011 9:54 am

"Говори твърде много" - помисли си Дарин - "Какво пък, сключих сделка с Тъмния! Защо да не го направя и с тоя? Просто ще трябва да го убия по някое време." - Аз убих Артър. - каза на глас - Но не си далече от истината. Поиграх си с ума му. - зачака да види как ще реагира Тъмния номер две.
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Окт 15, 2011 11:15 am

"Тъмния номер две" не проговори веднага. Погледа му изучаваше внимателно лицето на Дарин.
- Предполагам това обяснява промяната на аурата ти - Нео явно не обърна внимание на думите на Дарин, дори за миг. Нещо друго беше привлякло вниманието му. - Единствено произхода ти те спасява - Нео свали тъмната маска от лицето си и вместо нея придоби примирена физиономия. - Нищо лично, предполам, че точно ти ме разбираш.
Върнете се в началото Go down
lukistar
Support Character
Support Character
lukistar


Location : Ню Йорк

Character sheet
Раса: Магьосник
Здраве:
Сивият плаж Left_bar_bleue190/190Сивият плаж Empty_bar_bleue  (190/190)
Енергия:
Сивият плаж Left_bar_bleue280/280Сивият плаж Empty_bar_bleue  (280/280)

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyПон Окт 17, 2011 8:59 pm

- Предполагам, че може би си прав. Е, вече сме съюзници нали? - Дарин се зачуди дали наистина ще може да се оттърве от безчуствения Нео - "Може би е по-силен от мен. Ако може да противодействан на силите ми... това би било много лошо"
- По-добре да отидем при Селийн, че може да се е притеснила нещо. Впрочем тази пещера не е ли малко... странна?
Върнете се в началото Go down
Shen Lee
Game Master
Game Master
Shen Lee


Location : Omnilocational

Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж EmptyСъб Окт 22, 2011 7:04 pm

- Какво странно намираш в нея - запита Нео, който освободи хватката си над Дарин. - Да не би да чуваш гласове, помирисваш отдавна изстинала кръв или пък виждаш образи на това, което се е случило тук? - момчето се разхождаше спокойно, докато най-вероятно пораждаше ужас у новият си "приятел." - Все пак, твоят вид е по-различен. Не съм сигурен, какви козове можеш да криеш в ръкава си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сивият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сивият плаж   Сивият плаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сивият плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Местоположения :: Земята :: Европа :: Страните в Западна Европа :: Великобритания-
Идете на: